Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel TRIO

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZÁMEK ZÁBŘEH OSTRAVA - HOTEL & PIVOVAR

Jsme firma, nabízející služby ubytování. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. K dispozici je vám i náš oblíbený bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Lukáš - Montaspol

Rádi vás u nás ubytujeme. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ruby Blue

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemovitosti OSKA, a.s. - Hotel Na Kafkově

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEST WESTERN Hotel Vista

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Náš konferenční sál pojme mnoho hostů pro vaše semináře či školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Areál Ferdinand

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jan Maria

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Nabízíme připojení k wifi síti. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítkovice tours Hotel Veronika

Naše společnost nabízí ubytování. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hoteltrans, s.r.o. - Hotel DMH

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku