Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Ostrava-město

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Brioni ****

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Clarion Congress Hotel Ostrava

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mexiko

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Zajistíme vám krásnou oslavu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel DMH

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete. Ubytování v čistém prostředí. Pronajímáme své apartmány na různé účely. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Inn by Radisson Hotel Ostrava

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. U nás je klimatizace samozřejmostí. Svým klientům poskytujeme možnost využívat kuřácké prostory. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Využijte chlazených nápojů z minibaru. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brioni Boutique Hotel ****

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Posedět můžete i v našem baru. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mercure Ostrava Center

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel TRIO

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku