Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Jihočeský kraj

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 

Hotely v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinný hotel Myslivna, s.r.o.

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EU Travel Service, s.r.o. - HOTEL BARBORA

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Papajová - Hotel Lipenka

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivan Průcha - Hotel U irský žízně

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Můžete také využít kempové ubytování. Naše pokoje mají možnost přistýlky. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivanka Mouchová - Hotel Vyhlídka

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Schoř - Hotel Iren

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Cápal - Hotel Lázně

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Malý pivovar

Zařídíme pro Vás ubytování. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

La Vista, s.r.o. - Interhotel America

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Klášter

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku