Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Jihočeský kraj

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PARKHOTEL HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Nautilus

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Martin Aleš - Hotel Stachov

Využijte našeho příjemného ubytování. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Kodrea

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. V našem hotelu se budete cítit jako doma. S wifi u nás můžete počítat. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Korálkov

Využijte u nás služby na ubytování. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKCENTOUR, a.s. - Hotel Bohemia & Regent

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Zaručíme také možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOHEMIA - RODINNÝ HOTEL

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Když na chalupu, tak jedině k nám. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V.I.P. Sport relax, s.r.o. - Hotel Fara

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Švanda Dudák

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vltava

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Náš konferenční sál je vám k dispozici pro semináře či školení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Ochutnejte také speciality naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku