Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Jihočeský kraj

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Pila

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Irský žízně

Naše firma vám nabízí ubytování. Uspořádat můžete i nejrůznější sportovní soustředění. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Zajišťujeme hotelové ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Grand

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Knížecí Dvůr

Zařídíme pro Vás ubytování. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOSI České Budějovice, s.r.o. - Hotel Hojná Voda

Vyzkoušejte naše ubytování. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hojná Voda

Využijte u nás služby na ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril. Ochutnejte také speciality naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Alf

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kristina Naderová - Tina - Mini hotel Abraka

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Stupka - Hotel de luxe Rosa

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elzet

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Zajistíme vám chutné sladké i slané občerstvení. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku