Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Chomutov

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Štoudek - Hotel U sv. Václava

Naše firma zajišťuje ubytování. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Novohradský - Hotel Novohradský

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Užijte si pobyt v naše hotelu. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Star 5

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. Nedvěd, s.r.o. - Hotel Beethoven

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Royal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Inge

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Stadion

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. František Cvrček - Penzion U Chalupských

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Jandlová - Hotel Slávie

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

L a M, v.o.s. - Horský Hotel Svahová

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku