Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Chomutov

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

V. Nedvěd, s.r.o. - Hotel Beethoven

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Royal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Inge

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Stadion

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. František Cvrček - Penzion U Chalupských

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Jandlová - Hotel Slávie

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

L a M, v.o.s. - Horský Hotel Svahová

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Vymyslická - Hotel Kamenný vrch

Objednejte si u nás ubytování včas! Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Lesní Zámeček

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Poznejte díky výletům do okolí blízké okolí našeho ubytovacího zařízení. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Horák - Hotel Johanka

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku