Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Chomutov

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DEMI Praha, s.r.o. - Hotel Central

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické služby města Chomutova - Hotel U jezera

Ubytujte se právě u nás. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Clochard

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Využijte chlazených nápojů z minibaru. V našem baru budete jistě spokojeni. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Vycházíme vstříc vašemu zdraví a nabízíme zcela nekuřácké prostředí. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Star 1

Využijte našeho pohodlného ubytování. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Připravíme vám také krásnou oslavu dle vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Štoudek - Hotel U sv. Václava

Naše firma zajišťuje ubytování. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Novohradský - Hotel Novohradský

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Užijte si pobyt v naše hotelu. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Star 5

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V. Nedvěd, s.r.o. - Hotel Beethoven

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zajišťujeme pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Royal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Inge

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Objednejte si také skvělé masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku