Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely České Budějovice

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel máj

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Zajišťujeme pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PARKHOTEL HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zvonárna

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás můžete využívat i klimatizaci. Objednejte si také skvělé masáže. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Můžeme vám nabídnout náš salonek pro pořádání různých akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Mrkáček

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand Hotel Zvon, s.r.o.

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Alf

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CB Royal hotel

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Hotel Dvořák, České Budějovice

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Ubytovaní hosté mají k volnému užití i konferenční sál. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít i našeho zavedeného salonku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klika J., s.r.o. - Hotel Klika

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování s možností využití venkovního grilu. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minor

Naše firma se specializuje na ubytování. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku