Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotely Česká Lípa

Náš seznam obsahující profesionály z oblasti Hotely vám pomůže s hledáním toho pravého řešení pro vás přímo na míru. Realizujte své plány kvalitně, katalog firem vám s tím pomůže.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Renata Šnajberková - Hotel Bellevue

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regata Čechy, a.s. - Hotel Port Máchovo Jezero

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libuše Kašparová - Rekreační zařízení Pod Houskou

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Partner aas, s.r.o. - Hotel Grand

Poskytujeme různé možnosti ubytování. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Černý - Pohostinské a ubytovací služby - Hotel Beseda

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kubec Hotel Aldek

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MKJ, spol. s r.o. - City Hotel Olympia

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. U nás najdete jedině příjemné prostředí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lermi, spol. s r.o. - Hotel Olympia

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokras, s.r.o.

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vasil Legeza - Hotel Lázeňský vrch

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku