Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotelové restaurace

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Hotelové restaurace. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

Tipy: Společenská akce, Parkování, Kuřácká, Nekuřácká, Kavárna, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Fontána

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci Vám připravíme jídlo dle Vašeho výběru. Nabízíme různá piva. V naší hotelové restauraci si můžete dát občerstvení kdykoliv během dne. Naše restaurace je vyhlášená svou kvalitou. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i kvalitní vína. V naší restauraci podáváme ta nejlepší jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant David

Zaměřujeme se na provozování hotelové restaurace. Přijďte se osvěžit a vybrat si z našeho nápojového lístku. Nabízíme kvalitní služby a příjemné prostředí. Nabízíme jídla z mezinárodní kuchyně. V restauraci našeho hotelu Vám bude jistě chutnat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Prince

Hotelová restaurace je zde provozována pro Vás. Vynikající jídla si můžete vychutnat v naší příjemné restauraci. Přijďte se osvěžit a vybrat si z našeho nápojového lístku. Do našeho baru se vrací stále více spokojených zákazníků. Poskytujeme ubytování v příjemných pokojích za příznivé ceny. Spolehněte se na restauraci našeho hotelu. K naší mezinárodní kuchyni se vrací spokojení zákazníci. Poskytujeme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Rado

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Postaráme se o vás ve velice příjemném prostředí. Poskytování kvalitních služeb je pro nás prioritou. Ochotně pro vás připravíme požadovaná jídla. Z naší nabídky piva si jistě vybere každý. Ochutnejte jídla v restauraci našeho hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Garni

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Přijďte do naší hotelové restaurace ochutnat některý z našich nápojů. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. Kvalitu naší hotelové restaurace potvrzují spokojení zákazníci. V naší hotelové restauraci si můžete objednat i alkoholické nápoje. V naší nabídce naleznete také nealkoholické nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minor, s.r.o. - Restaurace Hotel Hvězda

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. Vynikající jídla si můžete vychutnat v naší příjemné restauraci. U nás naleznete pestrou nabídku občerstvení. Nabízíme jídla z mezinárodní kuchyně. Vyzkoušejte ubytování v našich příjemných pokojích. Oslňující bar je součástí naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a vinárna U královny Elišky - Hotelové restaurace

Zabýváme se provozováním hotelové restaurace. U nás najdete příjemné prostředí nejen pro posezení či oslavy. Nápoje naší hotelové restaurace jsou vždy čerstvé. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i kvalitní vína. Z naší nabídky piva si jistě vybere každý. Nabízíme možnost příjemně stráveného večera v naší vinárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kotva

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete poradit s provozováním hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí širokou škálu občerstvení. Na ochotu zaměstnanců naší hotelové restaurace se můžete spolehnout. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. V naší hotelové restauraci Vám připravíme nápoj dle Vašich přání. Dejte si u nás vaše oblíbené pivo. Přijďte se k nám pobavit do našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bílý beránek

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. Máme také pestrou nabídku nápojů. U nás si pochutnáte na české kuchyni. Navštivte naši restauraci v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bonaparte

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. Přijďte k nám posedět a dát si svůj oblíbený nápoj. Jsme hotelová restaurace, která nabízí nepřetržité občerstvení. U nás najdete příjemné prostředí nejen pro posezení či oslavy. Restaurace našeho hotelu je pro hosty i kolemjdoucí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku