Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotelové restaurace

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Hotelové restaurace. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

Tipy: Společenská akce, Parkování, Kuřácká, Nekuřácká, Kavárna, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurant Babí Lom

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. Nabízíme posezení v příjemném prostředí. Obsluha naší hotelové restaurace Vám pomůže vybrat ten správný nápoj. V restauraci našeho hotelu Vám připraví ta nejlepší jídla. Součástí našeho hotelu je i bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Michle

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Naše hotelové restaurace připraví jídlo i lidem s přísnou dietou. V prostorách naší hotelové restaurace můžete surfovat na svém zařízení díky naší wifi. V našem salonku můžete oslavit narozeniny, nebo uspořádat svatební hostinu. Zajistíme Vám potřebné ubytování. Součástí naší hotelové restaurace je i kavárna. Využijte služeb naší restaurace. U nás si můžete jídlo objednat až na pokoj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Apollon

Spolehněte se na nás v oblasti provozování hotelové restaurace. Přijďte k nám posedět u dobrého vína. Služby naší hotelové restaurace jsou vysoce kvalitní. Jsme hotelová restaurace, která si dává záležet na ochotě ke svým zákazníkům. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. Pečlivě pro vás vybíráme jídla v rámci české kuchyně. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici i restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sokolský dům

Využijte provozu naší hotelové restaurace. Mnoho zákazníků také využívá možnost uspořádání rautu. U nás se můžete přihlásit k síti wifi. Jistě vás zaujme naše nabídka denního menu. Nabízíme ubytování v našich krásných pokojích. V naší restauraci podáváme ta nejlepší jídla. Můžete se ubytovat v jednom z útulných pokojů. K dispozici máme bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Gourmet Symphony

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Nabízíme možnost příjemně stráveného večera s doporučenými víny. Jistě vás zaujme naše nabídka jídel. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i pivo. Jsme hotelová restaurace s velice příjemným prostředím. V restauraci našeho hotelu Vám bude jistě chutnat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Draka

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Příjemné posezení a skvělá jídla. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. V naší hotelové restauraci Vám nabídneme širokou škálu nápojů. Do našeho baru se vrací stále více spokojených zákazníků. Nabízíme pokoje nejen pro rodiny s dětmi. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici i restaurace. Neváhejte a zarezervujte si u nás ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Beseda

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete poradit s provozováním hotelové restaurace. Nejen rodiny s dětmi jistě ocení pečlivě vybíraná jídla. Naše hotelová restaurace Vám je k dispozici se svými nápoji. Poskytování kvalitních služeb je pro nás prioritou. Nabízíme chutné občerstvení. Jsme hotelová restaurace s nabídkou kvalitních vín. Náš hotel má vlastní restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Adam restaurant

Spolehněte se na nás v oblasti provozování hotelové restaurace. Máme pestrou nabídku piv. Nejen rodiny s dětmi jistě ocení pečlivě vybíraná jídla. Vynikající vína si můžete vychutnat právě v naší restauraci. Máme také pestrou nabídku nápojů. V hotelové restauraci vás ochotně obsloužíme. Návštěvníci našeho hotelu mohou vyzkoušet i náš bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Litovelská restaurace

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Výhodou je naše pestrá nabídka občerstvení. Naše hotelová restaurace se zaměřuje i na nabídku piva. Máme také pestrou nabídku nápojů. Naše hotelová restaurace nabízí příjemné prostředí. V naší restauraci podáváme ta nejlepší jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotelová restaurace Lev

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí příjemné prostředí. Ochota vám s čímkoliv pomoci je naše priorita. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. Nápoje naší hotelové restaurace jsou vždy čerstvé. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. V restauraci našeho hotelu si jistě pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku