Nepřehlédněte

Hotelové restaurace

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Hotelové restaurace. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

Tipy: Společenská akce, Parkování, Kuřácká, Nekuřácká, Kavárna, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Green Garden, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. Zaměstnanci naší hotelové restaurace Vám nabídnou různé nápoje. Lze využít možnost parkování. Pro zákazníky hotelové restaurace je k dispozici wifi připojení. S ubytováním u nás budete nadmíru spokojeni. Spolehněte se na restauraci našeho hotelu. Útulné pokoje za příznivé ceny. Návštěvníci našeho hotelu mohou vyzkoušet i náš bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Karlova Mostu

Využijte našich služeb v oblasti provozování hotelové restaurace. Výhodou je naše pestrá nabídka občerstvení. Naše hotelová restaurace nabízí služby o vysoké kvalitě. Wifi je další službou, kterou nabízíme. Zahrádku v naší restauraci si zákazníci nemohou vynachválit. Obzvláště hrdí jsme na náš krásný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace L´Estaminet

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. Naše hotelové restaurace připraví jídlo i lidem s přísnou dietou. Nabízíme občerstvení pro naše hosty. Vaříme převážně mezinárodní kuchyni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace u Freuda

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Vřele doporučujeme vybrat si z naší pestré nabídky piv. Rozhodně si pochutnáte na vybraném jídle z našeho denního menu. Poskytujeme pohodlné ubytování. V naší restauraci podáváme ta nejlepší jídla. Pokud sháníte ubytování v útulném pokoji, u nás jste na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LangSoft, s.r.o.

Specializujeme se na provozování hotelové restaurace. S kvalitou naší restaurace budete nadmíru spokojeni. V naší hotelové restauraci Vám připravíme nápoj dle Vašich přání. Nabízíme chutné občerstvení. Využijte k posezení i našeho krásného salonku. Restaurace našeho hotelu nabízí skvělé pohoštění. Oslňující bar je součástí naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Šlika

Hotelová restaurace je zde provozována pro Vás. U nás máte pestrou nabídku nápojů. Vychutnejte si oblíbené pivo v příjemném prostředí naší restaurace. Jistě vás zaujme naše nabídka jídel. Máme pestrou nabídku alkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Peklo IPN, s.r.o.

Zabýváme se provozováním hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí vysokou kvalitu. Příjemné posezení a skvělá jídla. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu. Bar je součástí naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imperial-Hotelová restaurace

Jsme odborníky na provozování hotelové restaurace. V naší nabídce naleznete také pivo. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. Vína do naší hotelové restaurace vybíráme z nejlepší vinárny v okolí. Spolehněte se na restauraci našeho hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Rosana

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i pivo. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. Ochotně pro vás připravíme požadovaná jídla. Důležitá je pro nás kvalita restaurace. Postaráme se o vás ve velice příjemném prostředí. Náš hotel má vlastní restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABS Car, s.r.o. - U cinků

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete poradit s provozováním hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci si na jídle opravdu pochutnáte. V naší hotelové restauraci si můžete pochutnat v opravdu příjemném prostředí. V naší hotelové restauraci si můžete dát občerstvení kdykoliv během dne. Nabízíme krásné ubytování za příznivé ceny. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu. Součástí našeho hotelu je i bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku