Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotelové restaurace

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Hotelové restaurace. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

Tipy: Společenská akce, Parkování, Kuřácká, Nekuřácká, Kavárna, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurant Maxim

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. V naší hotelové restauraci si můžete objednat i pivo. Nabízíme chutné občerstvení. V hotelové restauraci vás ochotně obsloužíme. V naší restauraci můžete oslavit narozeniny, nebo uspořádat svatební hostinu. Vyberte si z velké nabídky jídel mezinárodní kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brasserie

Zákazníci velmi oceňují zodpovědné provozování naší hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace nabízí různá jídla ze svého menu. Přijďte se osvěžit a vybrat si z našeho nápojového lístku. Návštěvníci našeho hotelu mohou vyzkoušet i fitness. Všem návštěvníkům našeho hotelu doporučujeme navštívit i hotelový bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant Formanka

Máme cenné zkušenosti v oblasti provozování hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci Vám nabídneme širokou škálu nápojů. V nabídce naší hotelové restaurace najdete i alkoholické nápoje. V nabídce našich nealkoholických nápojů najdete minerálku, limonády i kávu a čaj. U nás si pochutnáte na české kuchyni. V restauraci našeho hotelu si jistě pochutnáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotelu Racek

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Nabízíme rozličné nápoje. Ochota je naše heslo. Pomůžeme vám s uspořádáním rautu. V restauraci našeho hotelu Vám bude jistě chutnat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Morava

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. Naše hotelová restaurace prodává jen kvalitní vína. Vynikající jídla si můžete vychutnat v naší příjemné restauraci. S kvalitou naší restaurace budete nadmíru spokojeni. Máme pestrou nabídku piv. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rožmberská Růže, s.r.o.

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. V naší nabídce jídel si určitě vybere každý. V naší hotelové restauraci je příjemné prostředí samozřejmostí. Vína z naší nabídky pro vás pečlivě vybíráme. Velkou výhodou naší restaurace je určitě česká kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elizar, a.s. - Hotel Adria- Hotelová restaurace

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. Jistě oceníte také naše nabízené občerstvení. V naší hotelové restauraci Vám nabídneme širokou škálu nápojů. Ochotně pro vás neustále zlepšujeme naši restauraci. Restaurace našeho hotelu nabízí skvělé pohoštění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace hotelu G

Zabýváme se provozováním hotelové restaurace. V naší nabídce jídel si určitě vybere každý. V naší hotelové restauraci je příjemné prostředí samozřejmostí. Zaměstnanci naší hotelové restaurace jsou velice ochotní. Poskytujeme wellness pro návštěvníky našeho hotelu. Obzvláště hrdí jsme na náš krásný bar. Nabízíme možnost využití našeho fitness. Nabízíme možnost využití našeho bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Horský hotel Sport

Příjemnou hotelovou restauraci provozujeme s láskou. Nabízíme útulné prostředí, kam se na jídlo budete rádi vracet. Jsme hotelová restaurace, která nabízí to nejlepší pivo. Naše restaurace je vyhlášená svou kvalitou. V restauraci našeho hotelu si jistě pochutnáte. Obzvláště hrdí jsme na náš krásný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Saloon u Frankieho

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Vřele doporučujeme vybrat si z naší pestré nabídky piv. Nabízíme kvalitní služby a příjemné prostředí. V naší hotelové restauraci Vám jsou k dispozici i nápoje. Naše hotelová restaurace prodává jen kvalitní vína. Naše hotelová restaurace Vám připraví lahodná jídla. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku