Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hospody a hostince

Zde jsme pro vás shrnuli nejlepší odborníky přes Hospody a hostince. Naše jedinečná databáze vám přináší přehled osvědčených profesionálů v oblasti Hospody a hostince.

 

Tipy: Grilování, Společenská akce, šipky, Kulečník, Výherní automat, Stolní fotbal, Jukebox

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Na Zastávce

Naše společnost, která provozuje hostinec, důsledně dbá na dodržování hygienických předpisů a kvalitu podávaných nápojů i jídel. Ochutnejte naše nápoje. Naše hospoda vás pohostí světlým i tmavým pivem. Nabízíme spoustu chutných jídel. Z naší pestré nabídky občerstvení si vybere každý. Kvalitu našich služeb Vám zaručujeme. Zveme Vás k posezení v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Na Petříně

Naše společnost provozuje hostinec, který podává chutné pokrmy a má velký výběr teplých i studených nápojů. Vyberte si u nás z nabídky vynikajících piv. Vyberte si některé z našich kvalitních jídel. Ochotu personálu Vám zaručujeme. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou vín. Jsme tou správnou hospodu, pokud máte chuť na nějaký nápoj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Na Sídlišti

Využijte našich služeb v oblasti provozování hostince. Vyberte si u nás z nabídky vynikajících piv. Nabízíme velký výběr kvalitních jídel. Nabízíme nápoje vhodné pro každou příležitost. Ukažte nám, že umíte skvěle hrát šipky. Rádi Vás uvítáme v naší restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Rybáře

Zákazníci rádi navštěvují hostinec, který provozuje naše společnost, protože jim u nás chutnalo a byli rychle a kvalitně obslouženi. V našem hostinci si můžete vybrat mezi různými nápoji. Přineseme Vám pivo dle Vašich představ. Připravíme Vám vynikající vína dle Vašich požadavků. Na jídle od nás si jistě pochutnáte. Máme pro Vás připravenu celou řadu alkoholických nápojů. V naší nabídce naleznete celou řadu nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice U Jelena- Pivnice

Naše firma provozuje ten nejlepší hostinec v okolí. S naší nabídkou nápojů budete maximálně spokojeni. Připravíme Vám vynikající pivo. Rádi pro Vás připravíme chutné občerstvení. Neváhejte využít naší široké nabídky lahodných vín. Vyberte si u nás z nabídky vynikajících alkoholických nápojů. Ochutnejte naše vynikající nealkoholické nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Rabenseifner - SORP-THERM

Zákazníci si velmi oblíbili náš hostinec, který úspěšně provozujeme, díky čistému a příjemnému posezení a kvalitě podávaných nápojů i jídel. V naší hospodě Vám k jídlu nabídneme osvěžující nápoj. Nabízíme spoustu chutných jídel. Připravíme příjemné prostředí pro Vaše posezení. Ochota našeho personálu je jednou z našich základních vlastností. Náše hospoda nabízí alkoholické míchané nápoje. V naší hospodě si vyberte ze široké nabídky nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Sladovnická- Pivnice

Provozujeme krásnou hospůdku. Kvalita piva se pozná podle čirosti a barvy, u nás Vás nezklameme. Využijte možnosti zahrát si u nás bowling. Připravili jsme pro vás soutěž v šipkách. V našem podniku je možné využít i kulečník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Krokodýla

Zaměřujeme se na provozování hostince. Přijďte vyzkoušet naše pivo. Prodáváme jen kvalitní jídla. U nás se setkáte s ochotou personálu. Nechte se oslovit naší bohatou nabídkou vín. Zavítejte k nám ochutnat naše občerstvení. Připravíme příjemné prostředí pro Vaše posezení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivnice Podchod

Specializujeme se na provozování hospody. Připravíme Vám vynikající pivo. Vyberte si některé z našich kvalitních vín. Kvalitu našich služeb Vám můžeme slíbit. Svým zákazníkům nabízíme posezení v příjemném prostředí. Z naší nabídky nápojů budete nadšení. Z naší pestré nabídky občerstvení si jistě vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanzberg Mikulov a.s.

Vyzkoušejte naše služby v oblasti provozování hostince. Ochutnejte vynikající vína z naší nabídky. Pro hosty máme připravené pivo prvotřídní kvality. Odpočiňte si u nás v příjemném prostředí. Naše restaurace vaří jen z čerstvých surovin. Nechte se pohostit i v našem salonku. U nás najdete i vinárnu. V naší nabídce je také bowling.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku