Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Čertův hrádek

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kamzík

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Zabýváme se provozem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Baurů Dvůr

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Neváhejte využít náš kemp! U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Macková - Ubytování Kvilda

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata HÁJENKA - Horská ubytování

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Michálek, ubytování

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Šplíchal - Pension Vladimír

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Horizont

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regina Žáková - Pension Ina

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku