Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rejvíz

Zabýváme se různými typy ubytování. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. U nás si užijete i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Kocfelda - Horská chata Spartak

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Harmonie

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHATA ALŽBĚTA- Horská ubytování - Rekreační ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion Jiskra

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MODROKAMENNÁ BOUDA

S ubytováním v našich službách neváhejte. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme krásné sportovní pobyty. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Doležalová - Bouda U lišky

Ubytujte se právě u nás. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slobodan Duda - Pension Filip

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na rozcestí

Využijte našeho pohodlného ubytování. U nás můžete využít levné ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku