Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel CHATA

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Zlatá Lada

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Švára - Horská chata Vitásek

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VLEK ČÍHALKA, s.r.o. - Horská bouda Čihalka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Martin - ubytování Janské Lázně

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Ozdravný pobyt v solné jeskyni vám jistě zpříjemní volné chvíle. Využívejte také možnosti zaplavat si v krytém bazénu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Krausová - Horská chata Tama

Využijte ubytování za výhodné ceny. Užijte si pohodlné posezení v našem baru. U nás si také můžete zahrát kulečník. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Pospíšil - Pension Selský dvůr

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HENRRY, s.r.o. - Pension Panorama

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku