Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Grim - Vila na Vyhlídce

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bedřichovka

Nabízíme možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Náš areál je mimo jiné vybaven i hřištěm na minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLDING TRAVEL, s.r.o.

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Červenohorské sedlo

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí pokojů je sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI Areál Lužná

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme posezení u krbu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. U nás můžete využít i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Černý Důl

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme připojení k wifi síti. Naše kuchyň je plně vybavena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jesen

Naše společnost nabízí ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Součástí našeho ubytování je i bazén. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Unigeo

Využijte našeho pohodlného ubytování. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Chata Rampušák

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Užijte si večerní chvilky u grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku