Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodný Elektro, spol. s r.o. - Penzion u Fandy

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL POHODA

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše firma nabízí také možnost využití baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás se můžete bavit i při hře kulečníku. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Javorina

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robin Pecha

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Nabízíme čisté ubytování. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán U sjezdovek

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lenka Nevřivová - Apartmány Dalibor

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ján Radič - SKI-BARON DOLNÍ DVŮR

Ubytujte se s naší firmou. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Heger - Hotel Atlas

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ariadna Němečková, ubytování

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Nabízíme též pobyty pro školy. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku