Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horský pension Na Statku

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V naší půjčovně kol vám rádi pomůžeme vybrat to nejvhodnější pro vás a vaše děti. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Rudík

Naše firma vám nabízí ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Jarmilka - Bedřichov

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda Grizzly

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Využijte ochotu našeho personálu. U nás máte možnost výletů do okolí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Štěpánka

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tetřívek

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zajistíme vám i parkování. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Čihalka

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Pacovský

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Naše kuchyň je plně vybavena. Našim klientům jsou k dispozici také kuřácké pokoje. Náš objekt je zcela nekuřácký. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Karosa

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Hledáte-li chatu pro vaši dovolenou, u nás je vám k dispozici. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Goldhof

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Nabízíme vybavenou kuchyň. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku