Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Skoupil - Horská rekreační střediska

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel Svornost

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pekárny - Rališka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme vám také možnost stravování. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SkiResort hotel OMNIA Janské Lázně

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Pěkný bazén je součástí našeho objektu. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ferdinand

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Koupelny jsou vybaveny vanou. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatko Hála

Zařídíme pro Vás ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod hradem Valdštejn

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naše ubytování disponuje také lednicí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici je vám připravené ohniště. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Nás

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bajama

Využijte našeho pohodlného ubytování. K dispozici Vám je náš gril. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Böhm

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku