Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Waikiki

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽPSV Čertův důl

Nabízíme vám také levné ubytování. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kamenice

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Přijďte si večer posedět k ohništi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Sadílků

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nabízíme pohodlné ubytování. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pavel

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Zahrajte si u nás také oblíbený kulečník. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vanessa

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naši hosté mohou využít i náš gril. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herbert Friedrich

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Zahrajte si u nás také zábavný minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Myslivna

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion na Začátku

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. K dispozici máte moderní sprchový kout. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Florian

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Zajišťujeme ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku