Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kramářova chata na Suchém vrchu

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít našich apartmánů. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ramzová

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paulova chata

Využijte u nás služby na ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! K využití nabízíme i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámeček Zátoň

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kunc

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. U nás můžete využít i místní bazén. Nabízíme možnost grilování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U studánky

Zaměřujeme se na ubytování. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Selucká

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baronova bouda

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. U nás máte také možnost využít náš venkovní gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Kozákovem Marie Šimková

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Na vyhlídce

Využijte našeho příjemného ubytování. K našim ubytovacím službám náleží nabídka venkovního grilu. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku