Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Urban

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. K dispozici je vám i společenská místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Pokud se ubytujete u nás, je vám zpřístupněn i náš bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROFI-CZ, spol. s r.o., Horská chata Pod Svahem

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Náš gril je tu pro Vás. S wifi u nás můžete počítat. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jelenka

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. K dispozici Vám je společná kuchyň. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Využít u nás můžete posezení u krbu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sagasserovy boudy U Dvou vleků

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. K dispozici je vám i společenská místnost. Naši ubytovaní hosté si u nás mohou dopřát výběr chutných jídel. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Relax

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Kdykoli můžete používat i naši mikrovlnnou troubu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bobrova Roubenka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén. Využít u nás můžete posezení u krbu. Připravte si jídlo na našem grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Emilka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOKY Holiday, apartmány

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Homolí

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku