Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taxi Skútr, s.r.o.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krkonošský turistický servis

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Tykvart - Chata Ahoj

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Šulc

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Samohel - Penzion Samohel

Naše firma vám nabízí ubytování. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lukeš

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata H & D Červenohorské sedlo

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Bergler, malíř pokojů - Vila Sylvinka

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Marie

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda Ganéša

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Disponujeme wifi připojením. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. V baru vám namícháme pití dle vašeho přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku