Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Javoří Mlýn

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ráj

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Pospíšil - ubytování v RD

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační zařízení Jizerky Bílý Potok

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Barešová,ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Jsme provozovatel kempu. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme vám levné ubytování. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Pavlíčková - Horské ubytování

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Dolní Morava

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Chladová, ubytování

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Šmíd

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Psí pohoda

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Zveme vás i k pobytům pro školy. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku