Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Martin Šourek - Penzion Mlynářka

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Užijte si u nás rodinnou rekreaci za výhodnou cenu. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. K ubytování je možné využít i chalupy. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Bendl - Bouda Růžohorky

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. Nabízíme chalupy k ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Valentino

S ubytováním v našich službách neváhejte. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte možnost navštívit také náš bar! Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Daniela Šurychová - Alda Kořenov

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Náš personál je velmi ochotný. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v čistotě. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský Hotel Kubát

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Málek - Penzion KOMEX

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jonáška horní

Využijte naší nabídky ubytování. Nabízíme vám levné ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Karl

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V nabídce máme rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Pyšná

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada a kemp Ostaš

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku