Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata U Vleku

Využijte naší nabídky ubytování. Naše chata je vhodná pro rodinné dovolené nebo různé oslavy. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Götzů

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. U nás můžete využít také lednici. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hrdinka

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka u Fantíků

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Užijte si dovolenou v našich apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DOKY Holiday, apartmány

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Homolí

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Svobodová - Pension Yetti- Horská ubytování

Využijte naší nabídky ubytování. Využijte i prostory společné kuchyně. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Šustrů

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. V blízkosti našeho ubytování je příroda. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Skoczyk - Chata Viktorka

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku