Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sagasserovy boudy U Dvou vleků

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. K dispozici je vám i společenská místnost. Naši ubytovaní hosté si u nás mohou dopřát výběr chutných jídel. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Relax

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Kdykoli můžete používat i naši mikrovlnnou troubu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bobrova Roubenka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén. Využít u nás můžete posezení u krbu. Připravte si jídlo na našem grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Emilka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány PRADĚD

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. K dispozici máte moderní sprchový kout. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anastázie

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hájenka Knížecí Pláně

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingeborg Štiková - Tourservis - Apartmány Ingeborg- Horské ubytování

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Heřman

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Pospíšil-ubytování

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku