Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Familia

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme připojení k wifi síti. K dispozici Vám je společná kuchyň. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty a chalupa Kouty nad Desnou

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Zaměřujeme se na ubytování v chatách. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. S naší mikrovlnnou troubou můžete ušetřit čas při přípravě pokrmů. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PASIECZKI, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. U nás můžete oslavit výročí, svatbu, narozeniny a cokoli jiného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Smaragd

Využijte našeho pohodlného ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Podťatém

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svesa s.r.o. - Švehlíkova chata

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Rádi ubytujeme školní skupiny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Horník - Hotel Svatá Anna

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Eklová,ubytování

Ubytujte se právě u nás. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lefkas Ponti, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Nabízíme rodinné pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský penzion Černava

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme ubytování s výtečnou polopenzí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku