Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Villa Bella

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Skalou

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Krásné chvíle

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni. K dispozici je vám i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magvia, o.s.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Můžete se připojit k wifi síti. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Pod Sviní horou

Naše firma vám nabízí ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Wifi připojení je samozřejmostí. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme ubytování v moderních, vkusně zařízených apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zátiší

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Využít u nás můžete posezení u krbu. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Na Závisti

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Stravování vám rádi zajistíme ve formě polopenze. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Nisanka

Naše firma se specializuje na ubytování. U nás máte k dispozici také funkční lednici. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Naše kuchyň je plně vybavena. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační chalupa Jadrná

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Neváhejte se ubytovat v některém z našich apartmánů. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Můžete se připojit k wifi síti. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Rychtáře

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nechejte se oslovit nabídkou našich zavedených ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku