Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Viola

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Nabízíme také možnost parkování přímo u našeho objektu. U nás máte k dispozici i lednici. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační chalupa Dorner

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Anýz

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Přinášíme vám i možnost užít si oblíbené rybaření. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Bukovcem

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Užijte si pohodlné posezení v našem baru. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Těšíme se na vás i na naší letní zahrádce. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Beskýdek II

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Nabízíme posezení u krbu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Naše apartmány Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Roubenka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Edelweiss

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Ubytování v našich apartmánech si můžete objednat ještě dnes. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Labská

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. K dispozici je vám i společenská místnost. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Lysou

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Když na chalupu, tak jedině k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata u Krtka

Využijte u nás služby na ubytování. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Romantické večery můžete trávit u ohniště. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. U nás můžete využít i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku