Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata U Eschlerů

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Přijďte si večer posedět k ohništi. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Využijte i prostory společné kuchyně. Neváhejte se ubytovat v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kačenka

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Výlety do okolí si maximálně užijete. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Alena

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. U nás máte také možnost využít náš venkovní gril. Nabízíme chalupy k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Pelíšek

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Krásný bazén je zahrnut v ceně našeho ubytování. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Dakota

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Disponujeme wifi připojením. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Peklo

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Užijte si pohodlné posezení v našem baru. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Při vašem pobytu můžete využít stravování formou polopenze. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Romantické večery můžete trávit u ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Lucie

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupy pod Pyšnou loukou

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Andulka

Využijte ubytování za výhodné ceny. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Villagio

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Můžete se připojit k wifi síti. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku