Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

U Kožešníků

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Svým klientům rádi připravíme apartmány za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malá Chata Čihalka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Jsme připraveni zajistit vám rodinnou rekreaci, na kterou budete rádi vzpomínat. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horské apartmány Góral

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. V rámci ubytování vám můžeme zajistit také skvělé jídlo. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. U nás můžete využít i kuchyň. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Jipan

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Wifi připojení je samozřejmostí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Izolka

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Můžete se připojit k wifi síti. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařova šumavská chalupa

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lipno Holidays, s.r.o.

Ubytujte se s naší firmou. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka na Šumaně

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme připojení k wifi síti. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Urban

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. K dispozici je vám i společenská místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Pokud se ubytujete u nás, je vám zpřístupněn i náš bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROFI-CZ, spol. s r.o., Horská chata Pod Svahem

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Náš gril je tu pro Vás. S wifi u nás můžete počítat. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku