Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Javořinka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. K vaření můžete použít kuchyňský kout se základním vybavením. Poskytujeme ubytování na úrovni. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata Horská Kvilda

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování pro vaši rodinnou i individuální rekreaci. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa V Tajchách

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Naše ubytování je vždy čisté. Ubytování v blízkosti přírody. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranch Eden

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ramzovské sedlo

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. S wifi u nás můžete počítat. Náš hotel se specializuje na kvalitní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Trojanů

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Připravte si jídlo na našem grilu. Nabízíme připojení k wifi síti. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Gírová

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Wifi připojení je samozřejmostí. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kamzík

Zabýváme se různými typy ubytování. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Zabýváme se ubytováním v chatách. Nabízíme pronájem apartmánů. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Smržák

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Najdete u nás také krb. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski areál Kareš

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Neváhejte se ubytovat v našem příjemném prostředí. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku