Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Lysá Hora

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování na úrovni. Využijte také našich prostor k uspořádání vaší firemní akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Gabreta

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační chalupa Rozárka

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte také možnosti parkování u našeho ubytovacího objektu. U nás máte možnost také využívat lednici. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Naši hosté mají zajištěno parkování. Ubytování v apartmánu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kněžická chalupa

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme pohodlné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Dvoračky

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata

Nabízíme vám také levné ubytování. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Využijte výlety do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U sv. Floriána

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Baronka

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Nabízíme vybavenou kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Potoka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Apartmány pro všechny náročné hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku