Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Šámalova chata

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Mája

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská Chata Kara

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Půjčovna lyží je vám samozřejmě k dispozici. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Alejí

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Žert

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Panský dům a Pyramida na Jizerce

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Lanovky

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. Nabízíme apartmán k pronájmu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Nabízíme pohodlné ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Sedloňov

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Na faře

Naše firma vám nabízí ubytování. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinná chalupa Beskýdek I

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. U nás můžete využít i kuchyň. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku