Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Fortuna

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Nabízíme pohodlné ubytování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Půjčovna lyží je praktickou službou pro zimní období. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Borůvka

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Světluška

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Zezulků

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Vybírat si můžete z mnoha chutných jídel. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Nabízíme posezení u krbu. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Bělá pod Pradědem

Využijte naší nabídky ubytování. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Nabízíme možnost grilování. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Holčáková

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Daberg

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata

Využijte ubytování za výhodné ceny. Lokalita, ve které nabízíme ubytování, je turisticky vyhledávaná díky pestré nabídce nejrůznějších výletů do okolí. Neváhejte se ubytovat v blízkosti přírody. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Dorňáků

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kvilda

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Připravte si jídlo na našem grilu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku