Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Pavel

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Zahrajte si u nás také oblíbený kulečník. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vanessa

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naši hosté mohou využít i náš gril. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Herbert Friedrich

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Zahrajte si u nás také zábavný minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Myslivna

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion na Začátku

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. K dispozici máte moderní sprchový kout. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. K dispozici Vám je společná kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Florian

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Zajišťujeme ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alice Bialková

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Naši klienti mají možnost využít lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eljon, o.p.s. - Horské středisko Eljon

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás si užijete i pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Větrný vrch, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Vyzkoušejte naše animační programy. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Belvedér

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Blahodárné účinky solné jeskyně vám zpříjemní život. V našem ubytovacím objektu je vám k dispozici také skvělá infrasauna. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacího objektu je k dispozici také funkční minipivovar. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku