Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna Čenkovice

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stonožka

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohádka

Nabízíme vám také levné ubytování. Zajistíme Vám ubytování v našem penzionu. Nabízíme pronájem apartmánů. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Florian

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension City

Zařídíme pro Vás ubytování. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Hostům je k dispozici snídaňové menu. Nabízíme dostupné ubytování. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Apartmína

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Neváhejte se ubytovat v některém z našich apartmánů. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Hořec

Zaměřujeme se na ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROFI, spol. s r.o. SKILAND

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Frantova bouda

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Navštivte také náš zavedený bar. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Ramzová

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku