Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Anna

Využijte naší možnosti ubytování. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alpina

Naše společnost nabízí ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Pěkný bazén je součástí našeho objektu. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Počítat můžete také s možností parkování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Meteor

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Adršpach

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme apartmán k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Stodolci

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Úhorem

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Klídek

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Když na chalupu, tak jedině k nám. K dispozici je vám i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Červenokostelecká bouda

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bělka

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Klínovcem

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku