Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Buldoček

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme čisté ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Belmonte

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistická ubytovna TJ Sokol Horní Lhota

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vlasta

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Pro naše hosty máme parkování. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karolínka

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. U nás je zajištěno také parkování přímo u objektu. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Zajistíme vám i parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Eden

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme bohatý výběr masitých i bezmasých jídel. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Usedlost pod Lipou

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Advokátů - ubytování

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Můžete také využít možnosti vlastního vaření. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BRET - Sportovní a rekreační areál

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. Pronajímáme své apartmány na různé účely. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport areál Klíny

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku