Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Vila Sára

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Destinační společnost Krkonoše, s.r.o.

Naše firma zajišťuje ubytování. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jitka Omelková - Vila Susi

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Rádi vás přivítáme v našem kempu. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Jersák - Chalupa Loučná

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše ubytování je vždy čisté. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Šumava Ostružná

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Připravte si vlastní pokrmy v našem kuchyňském koutu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. K dispozici je vám připravené ohniště. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Šnečků

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů. Parkování máte volně k dispozici. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rudolfovna

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Lady

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytovací služby pro vaši dovolenou. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. K dispozici Vám je náš bazén. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Šelenburk

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmá Kvilda Petr Picek

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku