Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Bady

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Zdichynců

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. K vaření můžete použít kuchyňský kout se základním vybavením. Nabízíme pohodlné ubytování. Rádi Vám poskytneme také naši lednici. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici Vám je náš gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiosek U Staré lanovky

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v Jeseníkách na chalupě Ondřeje Banka

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Adelt

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROUBENKA POD VLEKEM

Ubytujte se s naší firmou. U nás můžete využít i gril. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pekárny - Rališka - Chata Unigeo

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Skoupil - Horská rekreační střediska

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel Svornost

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pekárny - Rališka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme vám také možnost stravování. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku