Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vladimír Petruška - Penzion Poledník

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anna

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V našem objektu organizujeme různá sportovní soustředění. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Baluchová - Horské ubytování

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Božková - Penzion Starák

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Penzion Vyhlídka

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ilma

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. U nás poskytujeme ubytovací služby. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Statek JEDRAŽ

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Disponujeme wifi připojením. Náš gril nabízí různé způsoby přípravy jídla. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rosa

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karel Hofman

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Valešová

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Při zimní dovolené jistě oceníte naši půjčovnu lyží. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Můžete u nás posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Svým hostům nabízíme i gril..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku