Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Pohoda

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Fraňková - Ubytování Fraňková

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Baláková- Horské ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michaela Součková - hotel

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL BEDŘIŠKA

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Nabízíme vám volně k využití náš krytý bazén. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Užijte si pobyt v naše hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecká bouda - Krkonoše

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KRBY fa KOBR, spol. s r.o. - Penzion Kobr

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion UKO

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION JIZERKA

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Nabízíme také apartmány dle Vašich požadavků. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Boukal - Horské ubytování

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás si užijete i pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku