Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Na Červeném Potoce

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Křižovatce

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Ubytování v našem penzionu je mezi zákazníky velmi oblíbené. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Jistě oceníte i možnost stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Venus

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Ochutnejte také speciality naší restaurace. V našem salonku si jistě příjemně odpočinete. Zabýváme se ubytováním v penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vítovce

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Idyla, s.r.o.

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. S wifi u nás můžete počítat. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Brožovská - Penzion Kobylnice

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Rádi ubytujeme školní skupiny. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski areál Přemyslov

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sport

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Pronajímáme své apartmány na různé účely. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Miroslav

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Svým klientům také poskytujeme kvalitní apartmány. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fortuna

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Nabízíme pohodlné ubytování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Půjčovna lyží je praktickou službou pro zimní období. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku