Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Boukal - Horské ubytování

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás si užijete i pobyty pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Veverková - Horské ubytování

Nabízíme vám také levné ubytování. Jsme provozovatel kempu. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. U nás můžete využít levné ubytování. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reinfried Neubauer - Hotel Neubauer

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Engadin

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Houdková

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Špalek

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Möhwaldova bouda

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Na pokojích máte k dispozici sprchový kout. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Využít můžete také nabízené možnosti stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Tabačka

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Naše firma nabízí také možnost využití baru. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Kampů

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Nabízíme vám ideální prostředí pro pěknou rodinnou rekreaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Buldoček

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme čisté ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku