Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Daniela Šurychová - Alda Kořenov

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Náš personál je velmi ochotný. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v čistotě. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský Hotel Kubát

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Málek - Penzion KOMEX

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jonáška horní

Využijte naší nabídky ubytování. Nabízíme vám levné ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Karl

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V nabídce máme rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Pyšná

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada a kemp Ostaš

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension 444

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Náš gril je tu pro Vás. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Potůčku

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. K ubytování vám můžeme zajistit také polopenzi. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám také možnost stravování. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Petra

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. V rámci našeho objektu se mohou uskutečnit i vaše společenské akce. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku