Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Helena Zachařová - Horské ubytování

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Červenohorské sedlo

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Když na chalupu, tak jedině k nám. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sládek - stavby, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Eliška

S naším ubytováním budete spokojeni. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Paloučku

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. S wifi u nás můžete počítat. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paulík

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též pobyty pro školy. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pavel Ploc

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Skále

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. V našem areálu se nachází i půjčovna sportovních potřeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Naše kuchyň je plně vybavena. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Chvalů

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Wifi připojení je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Bohemia

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku