Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Naďa

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Kůlna

Objednejte si u nás ubytování včas! Objevte také výhody ubytování na chalupě. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agropenzion POD LYSOU HOROU

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Svým hostům nabízíme i bazén. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Stuchla - Chata Horník

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Jiřičná

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Škoda - Škodův statek

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Liščími kameny

Využijte u nás služby na ubytování. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesní bouda

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION RELAX

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše chalupy si jistě zamilujete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku