Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Mecerod

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Naše ubytování s příjemným prostředím tu je pro Vás. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Pavláčková-Ubytování

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Tetřívek

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ReBeL- ubytovací a školicí komplex- Horská ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vratislav Hejzlar - Chata Deštná

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Duncan

Zabýváme se různými typy ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARABA POPELKA

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Krkonoše

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Zaručujeme kvalitní ubytování pro Vaše děti na táboře. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hají

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vila Sára

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku