Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Sokolka

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Jídlo patří také do nabídky našeho ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Naše chata, kde provozujeme ubytovací služby, je příjemně a vkusně vybavena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Alpalouka

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dorotíkova chalupa

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Využijte také možnosti parkování u našeho ubytovacího objektu. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. U nás můžete využít i místní bazén. Najdete u nás také krb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Nedbalka

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Daniela

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Hanáků

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Horal

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S wifi u nás můžete počítat. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda u Bílého Labe

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trejbalova bouda, Krkonoše

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Hraběnka

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v naší chatě. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme pohodlné ubytování. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku