Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Vigona

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jindřichův dům

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Dokážeme vám připravit velmi chutná jídla. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Náš bazén tu je pro Vás. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Sedmidolí

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Nabízíme ubytování v naší chatě. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zrcadlovka

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Příjemné prostředí umocňují čisté pokoje i sympatický personál. V rámci našeho ubytování Vám poskytneme i tipy na výlety do okolí. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Tereza

Zařídíme pro Vás ubytování. Svým hostům nabízíme i gril. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Hvězda

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Ubytovací služby v příjemném prostředí. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Jednička

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Během pobytu můžete využívat naši wifi. K dispozici Vám je společná kuchyň. Zaměřujeme se na ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Milířovka

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme čisté ubytování. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Ubytování v našem penzionu je mezi zákazníky velmi oblíbené. Naše firma nabízí také možnost využití baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Baruška

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ilona

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. U nás můžete využít i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku