Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Smrková chaloupka

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Využijte i prostory společné kuchyně. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme krásné ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Kuprovka

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Hostům nabízíme ubytování na chatě, která je vkusně zařízena a moderně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Leonika

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Disponujeme wifi připojením. Využijte také našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Půjčovna lyží je praktickou službou pro zimní období. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Jezerního potoka

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. K dispozici je vám i společenská místnost. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Troll

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Jistě oceníte i možnost stravování. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V našem ubytovacím objektu je vám k dispozici také skvělá infrasauna. Při vašem pobytu můžete využít stravování formou polopenze. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Štvanice

Naše firma dává také možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zach

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Pro své hosty máme připraveno parkování hned u objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Dbáme na dobré vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček pod Razulou

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Rubeš

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Neváhejte využít náš společenský sál pro posezení s přáteli. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku