Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata U Nás

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bajama

Využijte našeho pohodlného ubytování. K dispozici Vám je náš gril. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Böhm

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Štědrákova Lhota

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Našim klientům nabízíme také využití lednice. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Bednářů

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme vám také možnost stravování. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Babůrek

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Bella

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Skalou

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Krásné chvíle

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni. K dispozici je vám i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magvia, o.s.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Můžete se připojit k wifi síti. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku