Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata

Nabízíme vám také levné ubytování. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Využijte výlety do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U sv. Floriána

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Baronka

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Nabízíme vybavenou kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Potoka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Apartmány pro všechny náročné hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Horníků

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Rádi vám poskytneme také naše prostory vyhrazené kuřákům. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Maciga

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Pam

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKULÁŠKA, s.r.o.

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Smrku

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku