Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata U Pekařů

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Protěž

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Julka

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Užijte si také posezení na naší letní zahrádce. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. Máme u nás k dispozici také krb. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jan Meruna

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Turbína

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Nabízíme výborné jídlo za nízké ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Neratov

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Neváhejte se ubytovat v naší chatě. Uspořádáme pro vás pěknou oslavu. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION POD VLEKEM

Naše společnost nabízí ubytování. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Eschlerů

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Přijďte si večer posedět k ohništi. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Využijte i prostory společné kuchyně. Neváhejte se ubytovat v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kačenka

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Výlety do okolí si maximálně užijete. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Alena

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. U nás máte také možnost využít náš venkovní gril. Nabízíme chalupy k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku