Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Ina

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Součástí našeho ubytování je i gril. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Privat Rudolf

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Připravíme Vám oblíbená jídla i na grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Matula

Zabýváme se různými typy ubytování. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. V nabídce našich služeb je také nabídka jídel. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme dostupné ubytování. Naši hosté mohou posedět u ohniště. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zajistíme Vám ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APARTMÁ 564

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Hásků

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Na Vaše přání zajistíme i raut. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lura

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. U nás je možné sjednat si výhodnou plnou penzi. Nechcete-li si o dovolené vařit, využijte možnosti pobytu s polopenzí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Bobrovník

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REFUGIO, s.r.o.

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Součástí našeho ubytování je také polopenze. Využijte možnosti našich výhodných pobytů s plnou penzí. Naši klienti mohou využít také lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Holců

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Tomšíků

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme dostupné ubytování. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Naše kuchyň je plně vybavena. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku