Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Roháč

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Balaš

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Součástí pokojů je sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Apartmány Aldrov

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Labaika

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Nabízíme posezení u krbu. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Poma

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský dům Arny

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koliba Pod Horů

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Wifi připojení je samozřejmostí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čapkova chata

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion na Poláni

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Náš bazén tu je pro Vás. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku