Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Karolínka

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. U nás je zajištěno také parkování přímo u objektu. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Zajistíme vám i parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Eden

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme bohatý výběr masitých i bezmasých jídel. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Usedlost pod Lipou

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Advokátů - ubytování

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Můžete také využít možnosti vlastního vaření. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BRET - Sportovní a rekreační areál

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. Pronajímáme své apartmány na různé účely. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport areál Klíny

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Seifert

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kramářova chata na Suchém vrchu

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít našich apartmánů. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ramzová

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paulova chata

Využijte u nás služby na ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! K využití nabízíme i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku