Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Holců

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Tomšíků

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme dostupné ubytování. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Naše kuchyň je plně vybavena. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Mráz Brněnka - Penzion U zámku

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Sokolka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Barborka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme velký výběr chat k ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLDING TRAVEL, s.r.o.

S naším ubytováním budete spokojeni. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme vám pohodlný apartmán. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Lomnice ***

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apatrmány Kolb

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda Svornost

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda na Peci

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v apartmánu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku