Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Zuzánek,ubytování

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Plischke - Horské ubytování

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Posedět můžete i v našem baru. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL BOHEMIA

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURORELLAX

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Salaš Ryžovna

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion H&P

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Stravování vám rádi zajistíme ve formě polopenze. Hosté mají možnost využívat u nás plné penze. Nabízíme turistické pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Malíků

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme posezení u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sport

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Riegel

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Při letní dovolené u nás můžete využívat i gril. Wifi připojení je samozřejmostí. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Betyna

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. Využijte možnosti kvalitního stravování v polopenzi. Sjednejte si včas ubytování s plnou penzí. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku