Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Hotel Karl

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V nabídce máme rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Pyšná

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatová osada a kemp Ostaš

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension 444

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Náš gril je tu pro Vás. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Potůčku

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. K ubytování vám můžeme zajistit také polopenzi. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám také možnost stravování. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Petra

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. V rámci našeho objektu se mohou uskutečnit i vaše společenské akce. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Boukal

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Česká Chalupa

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Míši

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku