Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marcela Přichystalová - ubytování

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Využijte naší nabídky levné přistýlky. To, že můžete u nás využít i venkovní gril, je u nás samozřejmostí. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL VYHLÍDKA

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Harrachov

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Hüttl,ubytování

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Wellness Hotel Horizont***

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Privat Petr

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na výsluní

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Využijte také naší mikrovlnné trouby k ohřevu vašich jídel. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Na našem baru je vždy zábava. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Apartmány pro všechny náročné hosty. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alpina

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Našim klientům je zajištěna možnost využití lednice. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lovochemie

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme školní skupiny. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu. Zajděte si k nám do baru na drink.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Orla

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Náš penzion Vám je k dispozici. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku