Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Eliška

S naším ubytováním budete spokojeni. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Paloučku

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. S wifi u nás můžete počítat. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paulík

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též pobyty pro školy. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pavel Ploc

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Skále

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. V našem areálu se nachází i půjčovna sportovních potřeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Naše kuchyň je plně vybavena. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Chvalů

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Wifi připojení je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Bohemia

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Veronika

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. Počítat můžete také s možností parkování. Nabízíme připojení k wifi síti. Můžete využívat také naší lednice. S naší mikrovlnnou troubou můžete ušetřit čas při přípravě pokrmů. Našim hostům nabízíme společenskou místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Staré čarodejnice

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zahrajte si u nás také zábavný minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Čápa

Naše firma zajišťuje ubytování. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Ubytujte se v našem příjemném nekuřáckém objektu. Svým klientům poskytujeme možnost využívat kuřácké prostory. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. U nás si také můžete zahrát kulečník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku