Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CHATA ALŽBĚTA- Horská ubytování - Rekreační ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion Jiskra

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MODROKAMENNÁ BOUDA

S ubytováním v našich službách neváhejte. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme krásné sportovní pobyty. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Doležalová - Bouda U lišky

Ubytujte se právě u nás. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slobodan Duda - Pension Filip

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na rozcestí

Využijte našeho pohodlného ubytování. U nás můžete využít levné ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Vele - Chata Pláně

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány YELLOW SKI Rokytnice n J.

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADRIALAND, s.r.o. - Hotel STARÁ POŠTA

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Trojce

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku