Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Mečová

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. V rámci našich ubytovacích služeb vám nabízíme i bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rybářská bašta

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Chiabodová - U LÍPY

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Zaňka - Pension Liebich

Objednejte si u nás ubytování včas! K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Liepelt + Saulich, spol. s r.o. - Vila Křenov Pension&Restaurace

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Aurum

Naše společnost nabízí ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. U nás máme dostatečné prostory i k uspořádání firemních akcí. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Topinka - Penzion TOPAS

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Liebezeit

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Dašek - ubytování v apartmánech

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pořádáme různé výlety do okolí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Sůva

Nabízíme možnost ubytování. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Nabízíme pohodlné ubytování. Nabízíme vám ubytovací služby. Koupelny jsou vybaveny vanou. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku