Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna Lesanka

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Jme vybaveni na pořádání společenských akcí. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. V našem areálu můžete uspořádat i své oslavy. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Orlické hory - U Mamuta

Rádi vás u nás ubytujeme. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Lužanka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Lusitania

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Lubinský

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Počítat můžete také s možností parkování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Šúsovka

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Ve slunných dnech se můžete ukrýt do stínu naší venkovní pergoly. K dispozici je vám připravené ohniště. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Špindlerův Mlýn

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Zajistíme vám i parkování. Můžete se připojit k wifi síti. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek u Pekina

Zařídíme pro Vás ubytování. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel CHATA

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Zlatá Lada

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku