Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Jaroslava Vávrová

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme vám vybrat vhodnou chatu pro vaši rodinnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Viki

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Máme u nás k dispozici také krb. Za jakéhokoli počasí je vám k dispozici naše pergola. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. K dispozici Vám je společná kuchyň. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošova chata

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v naší chatě. Využijte i prostory společné kuchyně. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata JMP

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě. Naše kuchyň je plně vybavena. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V pokojích máme také možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Mísečky

Zařídíme pro Vás ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Máme u nás k dispozici také krb. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slovan

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Ve Stráni

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Svým klientům rádi připravíme apartmány za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská Chata Kozinec

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Najdete u nás také krb. Můžete se připojit k wifi síti. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodný Elektro, spol. s r.o. - Penzion u Fandy

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL POHODA

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše firma nabízí také možnost využití baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás se můžete bavit i při hře kulečníku. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku