Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupy pod Pyšnou loukou

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Andulka

Využijte ubytování za výhodné ceny. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Villagio

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Můžete se připojit k wifi síti. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ TESLA BRNO

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Bukovkou

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Stará škola

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MARTA

Využijte naší možnosti ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Navštívit můžete i náš pěkný bar. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku