Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pod Houštěm

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata u Kubů

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Hostům nabízíme také možnost příjemného posezení pod pergolou. Romantické večery můžete trávit u ohniště. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Churáňov

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Na Souši

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Hostům našeho ubytování je k dispozici raut. U nás zažijete letní pohodičku u grilu. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pinie

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata BENECKO

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Nabízíme ubytování v naší chatě. V rámci našeho objektu se mohou uskutečnit i vaše společenské akce. Realizace vaší oslavy u nás není problém. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Studeničné

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Wifi připojení je samozřejmostí. U nás můžete mít nezapomenutelnou oslavu. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Štěpánka

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fantík

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Nabízíme možnost grilování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Adelina Josef Gaja

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku