Nepřehlédněte

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ludmila Selucká

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baronova bouda

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné posezení si můžete užít i u ohniště. U nás máte také možnost využít náš venkovní gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Kozákovem Marie Šimková

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Na vyhlídce

Využijte našeho příjemného ubytování. K našim ubytovacím službám náleží nabídka venkovního grilu. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Supa

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Jsme vybaveni venkovním grilem. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Navštívit můžete i náš pěkný bar. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka Pod strání

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Srub Karolina

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme posezení u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Vigona

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jindřichův dům

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Dokážeme vám připravit velmi chutná jídla. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Náš bazén tu je pro Vás. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Sedmidolí

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Nabízíme ubytování v naší chatě. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku