Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské ubytování

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa Černý Důl

Ubytujte se právě u nás. Nabízíme chalupy k ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Součástí pokojů je sociální zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. K dispozici Vám je společná kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na rozcestí

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Nabízíme turistické pobyty. Potěšíme vás také nedalekou možností koupání. S wifi u nás můžete počítat. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Kožešníků

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Naše kuchyň je plně vybavena. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Vybavení zahrnuje sprchový kout. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata pod Klínem

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici gril. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Černá Říčka

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. S wifi u nás můžete počítat. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata u Šírů

Naše firma vám nabízí ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Naše kuchyň je plně vybavena. Nabízíme velký výběr chat k ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Stará škola

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. U nás můžete využít i místní bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Myslivna

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Užijte si u nás také výborné snídaně. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda Hubertus

Naše firma zajišťuje ubytování. Neváhejte se ubytovat v naší chatě. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Juráška

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. S vaší oslavou si u nás hravě poradíme. Nabízíme ubytování v moderních, vkusně zařízených apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku