Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Zlínský kraj)

Horské ubytování Zlínský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Robert Maciga

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Pěkný krytý bazén v našem objektu hosté rádi využívají. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Unigeo

Využijte našeho pohodlného ubytování. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček pod Razulou

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Podťatém

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koliba Pod Horů

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Wifi připojení je samozřejmostí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hrdinka

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Moravan Otrokovice

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Holčáková

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvestr Mikuláštík - Chata BÚŘOV

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Selucká

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku