Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Zlínský kraj)

Horské ubytování Zlínský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Na Podťatém

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koliba Pod Horů

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Wifi připojení je samozřejmostí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hrdinka

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Rádi Vám nabízíme k využití také lednici. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Moravan Otrokovice

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Holčáková

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvestr Mikuláštík - Chata BÚŘOV

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Selucká

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Našim klientům poskytujeme možnost využívat lednici. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Pavláčková-Ubytování

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Dorňáků

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Nabízíme ubytování na chatě pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Kocfelda - Horská chata Spartak

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku