Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Ústecký kraj)

Horské ubytování Ústecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Sport

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REFUGIO, s.r.o.

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Součástí našeho ubytování je také polopenze. Využijte možnosti našich výhodných pobytů s plnou penzí. Naši klienti mohou využít také lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Stodolci

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Klínovcem

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport areál Klíny

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Šubišák

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Jipan

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Wifi připojení je samozřejmostí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKULÁŠKA, s.r.o.

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slovan

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Vleku

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pokoje jsou vybavené lednicí. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku