Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Ústecký kraj)

Horské ubytování Ústecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa Jipan

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Wifi připojení je samozřejmostí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKULÁŠKA, s.r.o.

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slovan

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Vleku

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pokoje jsou vybavené lednicí. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Markéta

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. K ubytování u nás můžete využít i krásné chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ski

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou. Nabízíme připojení k wifi síti. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURORELLAX

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Mudrychová - Aranžmá - Panorama

Naše firma zajišťuje ubytování. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Rádi ubytujeme školní skupiny. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Pyšná

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku