Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Plzeňský kraj)

Horské ubytování Plzeňský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-sever, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HOTEL BOHEMIA

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rudolfovna

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Viola

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Nabízíme také možnost parkování přímo u našeho objektu. U nás máte k dispozici i lednici. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Belvedér

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Michala

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Wifi připojení je samozřejmostí. Na požádání je možné využívat i náš praktický venkovní gril. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Poskytujeme ubytování na úrovni. Na pokojích máte k dispozici sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata u Jakuba

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel SIROTEK - Juraj Eöllös

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V našem objektu organizujeme různá sportovní soustředění. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Marie

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Náš personál je velmi ochotný. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Anežka

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Hotel Karl

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V nabídce máme rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku