Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Plzeňský kraj)

Horské ubytování Plzeňský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-sever, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Poláček - Šumavská turistická kancelář Dovolená na chatě

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Eva

Rádi vás u nás ubytujeme. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Ubytovaní mají volně k užívání sprchový kout. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Disponujeme wifi připojením. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zach

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Pro své hosty máme připraveno parkování hned u objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Dbáme na dobré vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Penzion Vyhlídka

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Tomšíků

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme dostupné ubytování. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Naše kuchyň je plně vybavena. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Hracholusky

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. Pokoje jsou vybavené lednicí. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jas Děpoltice, s.r.o. - Penzion Jas

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Sedláček - Chata Javorná

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Půjčíme Vám i vlastní gril. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Smaragd

Využijte našeho pohodlného ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Chladová, ubytování

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku