Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Pardubický kraj)

Horské ubytování Pardubický kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna Čenkovice

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Konírna

Nabízíme možnost ubytování. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Nabízíme ubytování v čistotě. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podnikat zajímavé výlety do okolí. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Červeném Potoce

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magvia, o.s.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Využít u nás můžete posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Můžete se připojit k wifi síti. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský pension Na Statku

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V naší půjčovně kol vám rádi pomůžeme vybrat to nejvhodnější pro vás a vaše děti. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Adamem

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cykloturistická základna Lesovna

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Můžete využít také náš skvělý apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Vigona

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ema

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Na rozcestí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku