Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Pardubický kraj)

Horské ubytování Pardubický kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Ema

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Na rozcestí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Grim - Vila na Vyhlídce

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Bukovkou

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bellavilla

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Využijte i prostory společné kuchyně. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme vám ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kramářova chata na Suchém vrchu

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít našich apartmánů. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Zezulků

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Vybírat si můžete z mnoha chutných jídel. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Nabízíme posezení u krbu. Náš objekt můžete využívat i k nejrůznějším oslavám. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Böhm

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku