Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Pardubický kraj)

Horské ubytování Pardubický kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horský pension Na Statku

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V naší půjčovně kol vám rádi pomůžeme vybrat to nejvhodnější pro vás a vaše děti. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Adamem

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cykloturistická základna Lesovna

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Můžete využít také náš skvělý apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Vigona

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ema

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Na rozcestí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Grim - Vila na Vyhlídce

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horal

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Bukovkou

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Objevte také výhody ubytování na chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku