Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Olomoucký kraj)

Horské ubytování Olomoucký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jeseník, Olomouc, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Plischke - Horské ubytování

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Posedět můžete i v našem baru. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Kosanda

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Naši hosté mohou využít i náš gril. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ski areál Přemyslov

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Hanička

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Večer jistě oceníte klidné posezení u krbu. Hostům nabízíme také možnost příjemného posezení pod pergolou. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka Pod strání

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Zajišťujeme, aby čistota našeho ubytování byla perfektní. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Sklené

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naše kuchyň je plně vybavena. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Hostům nabízíme také možnost příjemného posezení pod pergolou. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Chiranka

Využijte u nás služby na ubytování. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb vám nabízíme i bar. Oslovte nás, hledáte-li vhodné místo pro své firemní akce. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Petra

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. V rámci našeho objektu se mohou uskutečnit i vaše společenské akce. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Sokolka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Zaručujeme vám čistotu v našem ubytování. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku