Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Olomoucký kraj)

Horské ubytování Olomoucký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jeseník, Olomouc, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Jonáška horní

Využijte naší nabídky ubytování. Nabízíme vám levné ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Orla

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Náš penzion Vám je k dispozici. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Miroslav

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Svým klientům také poskytujeme kvalitní apartmány. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Štědrákova Lhota

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Našim klientům nabízíme také využití lednice. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Tetřeví horou

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jeseníky

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reinfried Neubauer - Hotel Neubauer

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pavel

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Zahrajte si u nás také oblíbený kulečník. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Červenohorské sedlo

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí pokojů je sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U Profesora

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Pěkný bazén je součástí našeho objektu. Naše ubytovací prostory mohou využít i tábory. Můžete si u nás zarezervovat také ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku