Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Olomoucký kraj)

Horské ubytování Olomoucký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jeseník, Olomouc, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Markéta Chiabodová - U LÍPY

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Červenohorské sedlo

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Když na chalupu, tak jedině k nám. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v Jeseníkách na chalupě Ondřeje Banka

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ztracenka

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. U nás můžete i oslavovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Eschlerů

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Přijďte si večer posedět k ohništi. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Využijte i prostory společné kuchyně. Neváhejte se ubytovat v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Adelina Josef Gaja

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ TESLA BRNO

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robin Pecha

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Nabízíme čisté ubytování. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata H & D Červenohorské sedlo

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROUBENKA POD VLEKEM

Ubytujte se s naší firmou. U nás můžete využít i gril. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku