Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Moravskoslezský kraj)

Horské ubytování Moravskoslezský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Čertův hrádek

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Psí pohoda

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Zveme vás i k pobytům pro školy. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Kazmarka

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinná chalupa Beskýdek I

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. U nás můžete využít i kuchyň. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská Chata Kozinec

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Najdete u nás také krb. Můžete se připojit k wifi síti. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Dúška chata Zuzana

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alpina

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Našim klientům je zajištěna možnost využití lednice. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ferdinand

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Koupelny jsou vybaveny vanou. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horské apartmány Góral

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. V rámci ubytování vám můžeme zajistit také skvělé jídlo. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. U nás můžete využít i kuchyň. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PASIECZKI, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. U nás můžete oslavit výročí, svatbu, narozeniny a cokoli jiného.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku