Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Moravskoslezský kraj)

Horské ubytování Moravskoslezský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horský hotel Vidly - ubytování Jeseníky

Zařídíme pro Vás ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Využijte také našich prostor k uspořádání vaší firemní akce. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stonožka

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Skvělé ubytování v nádherném prostředí – to je náš penzion..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Myšák

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zátiší

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Využít u nás můžete posezení u krbu. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Kozáčková - gastro trading - Hotel Anděl

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistická ubytovna TJ Sokol Horní Lhota

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Kamenitý

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRUM STONE - HOTEL SPORT

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Specializujeme se na wellness pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Staré čarodejnice

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Zahrajte si u nás také zábavný minigolf. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku