Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Moravskoslezský kraj)

Horské ubytování Moravskoslezský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Vitězslav Stavař - Horská chata Soliter

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Ubytujte se v našem krásném kempu. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. K ubytování je možné využít i chalupy. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alice Bialková

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Naši klienti mají možnost využít lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bačovská chyža

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v naší chatě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata JMP

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě. Naše kuchyň je plně vybavena. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V pokojích máme také možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány PRADĚD

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. K dispozici máte moderní sprchový kout. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme rozsáhlý výběr chutných jídel. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moskalka, spol. s r.o.

Poskytujeme různé možnosti ubytování. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Přinášíme vám jedinečnou možnost kvalitního ubytování v našem pěkném rekreačním středisku. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion na Poláni

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Náš bazén tu je pro Vás. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata s výhledem

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Mikrovlnná trouba je našim hostům samozřejmě také k dispozici. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pokoje jsou vybavené lednicí. Kdykoli si můžete přijít posedět k našemu krbu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kamzík

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Zabýváme se provozem kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imexcon Beta, s.r.o. - Chata Koksař

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku