Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Liberecký kraj)

Horské ubytování Liberecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata u myšáka

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na rozcestí

Využijte našeho pohodlného ubytování. U nás můžete využít levné ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Vele - Chata Pláně

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány YELLOW SKI Rokytnice n J.

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Malá Paříž

Využijte našeho pohodlného ubytování. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Užijte si u nás příjemná posezení také venku u grilu. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Matula

Zabýváme se různými typy ubytování. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. V nabídce našich služeb je také nabídka jídel. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme dostupné ubytování. Naši hosté mohou posedět u ohniště. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zajistíme Vám ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Hásků

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. V naší nabídce naleznete pořádání oslav. Na Vaše přání zajistíme i raut. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Jarmilka - Bedřichov

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Mařenice

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jesen

Naše společnost nabízí ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Součástí našeho ubytování je i bazén. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku