Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Liberecký kraj)

Horské ubytování Liberecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regina Žáková - Pension Ina

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Dubu

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kobr - Privat Kobr

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ina

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Součástí našeho ubytování je i gril. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Skále

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. V našem areálu se nachází i půjčovna sportovních potřeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Naše kuchyň je plně vybavena. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Zvonku

Naše společnost nabízí ubytování. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Holců

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. S wifi u nás můžete počítat. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalet Hřebenka

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Užijte si dovolenou v našich apartmánech. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. S wifi u nás můžete počítat. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bajama

Využijte našeho pohodlného ubytování. K dispozici Vám je náš gril. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku