Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Liberecký kraj)

Horské ubytování Liberecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jizerské hotely, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní kempování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Přichystalová - ubytování

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Využijte naší nabídky levné přistýlky. To, že můžete u nás využít i venkovní gril, je u nás samozřejmostí. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL VYHLÍDKA

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Harrachov

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kamenice

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Přijďte si večer posedět k ohništi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro Jizerské hory, o.p.s.

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Míši

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou

Ubytujte se s naší firmou. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajděte si k nám také na skvělé občerstvení. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa V Tajchách

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Naše ubytování je vždy čisté. Ubytování v blízkosti přírody. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Smržák

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Najdete u nás také krb. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku