Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Královéhradecký kraj)

Horské ubytování Královéhradecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rudolf Galle - ubytování

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Dvořáček - Penzion U Piráta

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxi Skútr, s.r.o.

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krkonošský turistický servis

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lovochemie

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme školní skupiny. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu. Zajděte si k nám do baru na drink.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Adršpach

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme apartmán k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eljon, o.p.s. - Horské středisko Eljon

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás si užijete i pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Hubertus

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. K dispozici máte moderní sprchový kout. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Domov - Koliba

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Naši hosté mohou využít také nabídky kuřáckých pokojů. U nás můžete mít nezapomenutelnou oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Obzor

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku