Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Královéhradecký kraj)

Horské ubytování Královéhradecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vratislav Hejzlar - Chata Deštná

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Duncan

Zabýváme se různými typy ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARABA POPELKA

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Krkonoše

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Zaručujeme kvalitní ubytování pro Vaše děti na táboře. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vraní Bouda

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Galle

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Linhart - Chalupa Naproti Sněžce

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Doulík

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U studánky

Zaměřujeme se na ubytování. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku