Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Královéhradecký kraj)

Horské ubytování Královéhradecký kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa Mlýn u skály

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Toman, spol. s r.o.

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POMEZNÍ BOUDA

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Vrbová - Ubytování Herlíkovice

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension 444

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Náš gril je tu pro Vás. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kiosek U Staré lanovky

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Idyla, s.r.o.

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. S wifi u nás můžete počítat. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Lesovna

Objednejte si u nás ubytování včas! Využívat můžete společná sociální zařízení. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Stravovat se můžete pohodlně u nás formou polopenze. Uspořádáme pro vás originální oslavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatko Hála

Zařídíme pro Vás ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Chata Rampušák

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Užijte si večerní chvilky u grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku