Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Kraj Vysočina)

Horské ubytování Kraj Vysočina

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Jihlava, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa Pohádka

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Havelka - Astrál - Horské rekreační středisko

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krčma Čeřínek

Naše firma dává také možnost ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. U nás můžete využít také prostornou lednici. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naše apartmány Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Potoka

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Apartmány pro všechny náročné hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ilona

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. U nás můžete využít i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku