Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Karlovarský kraj)

Horské ubytování Karlovarský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Mader - Chata Amadeus

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Erika

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. K dispozici je vám i společenská místnost. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. U nás můžete využít levné ubytování. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abertamská chata

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Horník - Hotel Svatá Anna

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Meteor

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Horníková - Hortour - Penzion Happy Holiday

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Florian

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Zajišťujeme ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Novotná - Pension Bernard- Horská ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Zveme vás i k pobytům pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pavla

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ReBeL- ubytovací a školicí komplex- Horská ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku