Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Karlovarský kraj)

Horské ubytování Karlovarský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Svobodová - Pension Yetti- Horská ubytování

Využijte naší nabídky ubytování. Využijte i prostory společné kuchyně. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Lesanka

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. S radostí vám zajistíme vše potřebné pro vaše firemní akce. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Umožníme vám pořádat firemní akci. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingeborg Štiková - Tourservis - Apartmány Ingeborg- Horské ubytování

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jan Meruna

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata HÁJENKA - Horská ubytování

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krušnohorský penzion Javor

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Nabízíme vám také možnost stravování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Eklová,ubytování

Ubytujte se právě u nás. Zakládáme si na ochotném jednání k zákazníkům. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Pinie

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ilma

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. U nás poskytujeme ubytovací služby. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Na sluníčku

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Nabízíme vybavenou kuchyň. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku