Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Jihomoravský kraj)

Horské ubytování Jihomoravský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: Blansko, Brno-město, Břeclav, Hodonín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Simona Bendová - Horské ubytování

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bouquet

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Poskytujeme také možnost parkování v blízkosti našeho ubytovacího objektu. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Klimek - Rekreační středisko Vápenky

Poskytujeme kvalitní ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Větrný vrch, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Vyzkoušejte naše animační programy. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Filipovo údolí

Využijte naší možnosti ubytování. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a.s.

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. S nabídkou našich specialit budete jistě spokojeni. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. U nás můžete i oslavovat. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Pod sklepy

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. V každém pokoji je k dispozici lednice. Naše firma disponuje také možností používat gril. Nabízíme vybavenou kuchyň. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku