Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Jihočeský kraj)

Horské ubytování Jihočeský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Prachatice, Strakonice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Javorina

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Paulík

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též pobyty pro školy. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Trojanů

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Připravte si jídlo na našem grilu. Nabízíme připojení k wifi síti. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Jelení vrchy

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Najdete u nás také krb. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ingo - pramen, spol. s r.o. - Hotel Arnika

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Malíků

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme posezení u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Churáňov

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Fraňková - Ubytování Fraňková

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmá Kvilda Petr Picek

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány u Zadova

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku