Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby > Horské ubytování (Jihočeský kraj)

Horské ubytování Jihočeský kraj

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské ubytování, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské ubytování.

 

Horské ubytování v okresech: České Budějovice, Český Krumlov, Prachatice, Strakonice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Baurů Dvůr

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Neváhejte využít náš kemp! U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Macková - Ubytování Kvilda

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lovecká chata Horská Kvilda

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování pro vaši rodinnou i individuální rekreaci. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Sýkorová

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Našim klientům nabízíme také využití lednice. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Máme u nás k dispozici také krb. Půjčíme Vám i vlastní gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Černého kohoutka

Zabýváme se různými typy ubytování. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Marie

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Kleť

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Ubytování v čistém prostředí. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Šindlov

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Na pokojích je vám k dispozici také vana. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. U nás můžete získat skutečně levné ubytování. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel ONYX

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování je vhodné především pro rodinnou rekreaci. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Martinský mlýn

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Využijte našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku