Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské penziony

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Horské penziony, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rózina Bouda

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Beneš - Penzion U Koníčků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Horská Kvilda

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drahoslava Houdová - Penzion Houda bouda

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Zelinger - Penzion U Zelingerů

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tanger Club, s.r.o. - Penzion Arnika

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav KOŠŤÁL - Penzion U snežného potoka

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vločka, spol. s r.o. - Penzion Svatý Petr

Naše společnost nabízí ubytování. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH AIRSHOW AGENCY, s.r.o.

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Nabízíme chalupy k ubytování. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku