Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské penziony

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Horské penziony, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKCEPT CZ, a.s. - Penzion Relaxa

Vyzkoušejte naše ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Dorňáková - Penzion Zastávka

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Matějková - Penzion Tichý Dům

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Jaroslav Němec - Penzion Ilma

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tibor Róth - Penzion Hrádek

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Využijte ochotu našeho personálu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Dařílek - Autocamp a penzion Zákoutí

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kožuch - Penzion Sport

Poskytujeme kvalitní ubytování. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Hübnerová - Pension Hübner

Využijte našeho příjemného ubytování. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gastroq, spol. s r.o. - Penzion Kamínek

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku