Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské penziony

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Horské penziony, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohádka

Ubytování

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Pumpy

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Antonín Kunc - Pension U modřínů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Zajišťujeme pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Engadin, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naše chalupy si jistě zamilujete. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Rádi vás přivítáme v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Štefan Madarász - Penzion Lada

Nabízíme možnost ubytování. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Ubytujte se při vašem rekreačním pobytu v našem krásném prostředí. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. V nabídce našich služeb je také nabídka jídel. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arpád Lörincz - Chalupa Šedý vlk

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion B & K Tour

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Využijte výlety do okolí. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Hamrlová - Penzion Anna

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dominik Melichar - penzion Marianum

Vyzkoušejte naše ubytování. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku