Nepřehlédněte

Horské penziony

Chcete-li najít opravdového profesionála v oblasti Horské penziony, rádi vám pomůžeme najít vhodné řešení prostřednictvím našeho přehledu institucí a firem.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pravá Pivrncova putyka, s.r.o. - Penzion U Rudy

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Hanzlíková,ubytování

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Zveme vás do našeho objektu k ubytování při vaší zasloužené rekreaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Mezník - Penzion Skleničkov

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský penzion Růžička

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlasta Beranová - Pension U Beranů

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Marková - Penzion Marek

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Anežka

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linda Christenová - Penzion Horal

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Ubytování v čistém prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Arnika

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Náš bazén je pro děti i dospělé. Rádi vám zajistíme kvalitní stravování formou polopenze. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku