Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské hotely

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Horské hotely vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Poltesko, s.r.o. - Horský hotel Palkovické hůrky

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kolář - Hotel Sauna

Nabízíme vám také levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Zajistěte si ubytování i s možností přistýlky. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Šturala - Hotel Lúka - Soláň

Ubytujte se právě u nás. V rámci ubytování je vám k dispozici krytý bazén. Ubytování vám zpříjemníme možností návštěvy našeho baru. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filip Pekárek - Horský hotel Libín

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniela Dobešová - Hotel Kunštát

Využijte naší nabídky ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Lesana

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Náš kemp je vybaven sociálním zařízením, máte možnost sportovního využití, vašim dětem je k dispozici hřiště. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Němečková - Horský hotel Friesovy boudy

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL V NEBI - ubytování

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel David - Hotel Krakonoš

Nabízíme možnost ubytování. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INGTOURS cestovní kancelář, spol. s r.o. - Hotel Svornost

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku