Nepřehlédněte

Horské hotely

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Horské hotely vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Libuše Bergelová - Horský hotel Doubrava

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Čistota je u nás na prvním místě. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Palmová - Hotel Heřmanovice

Využijte naší možnosti ubytování. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petržilka, s.r.o. - Horský hotel Hit

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lesovna, s.r.o. - Hotel Svatý Tomáš

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. Využijte naší nabídky levné přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stará pošta, s.r.o. - Hotel Stará Pošta

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUDr. Soňa Krausová - Hotel Hradec

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Výlety do okolí si maximálně užijete. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lyžařská bouda, spol. s r.o.

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Máme pro vás neodolatelnou nabídku ubytování v příjemném prostředí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Slanina - Horský hotýlek Kladenka

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Naše ubytování je blízko přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytování v atraktivní lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PRI team, s.r.o. - Hotel Špičák

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Top

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku