Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské hotely

S výběrem firmy nebo instituce zaměřené na oblast Horské hotely vám pomůže řešení, které jsme pro vás vytvořili v podobě katalogu informací a kontaktů z daného odvětví.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavol Tudík - Horský hotel Liptov

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Praděd

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Soláň

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. V našem kongresovém sále si můžete uspořádat i větší formální akce. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RRS Jelenovská, a.s. - Horský hotel Jelenovská

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Užijte si u nás rodinnou rekreaci za výhodnou cenu. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Celnice

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

P + P, spol. s r.o. - Sporthotel Švýcarská bouda

Naše firma dává také možnost ubytování. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolínská bouda, a.s.

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OVK, s.r.o. - Hotel Perla Jizery

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Nabízíme také pobyty pro školy! Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Trýznová - Martinova bouda

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Ubytujte se v našem hotelu. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Goldenbun, s.r.o. - Hotel Golden

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku