Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rekreační chalupa Jadrná

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Neváhejte se ubytovat v některém z našich apartmánů. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Můžete se připojit k wifi síti. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Rychtáře

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nechejte se oslovit nabídkou našich zavedených ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka U Anežky

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. U nás máte možnost udělat si příjemný výlet do okolí. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Zajistíme vám i parkování. U nás je zajištěno také parkování přímo u objektu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Herta

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Pro hosty je připravena i společenská místnost. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Ski

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou. Nabízíme připojení k wifi síti. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Opatství

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatko Hála

Zařídíme pro Vás ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod hradem Valdštejn

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naše ubytování disponuje také lednicí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici je vám připravené ohniště. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Žert

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Čistota ubytování je pro nás samozřejmostí. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Panský dům a Pyramida na Jizerce

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a ochota personálu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku