Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Lanovky

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu. Nabízíme apartmán k pronájmu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Nabízíme pohodlné ubytování. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Sedloňov

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Na faře

Naše firma vám nabízí ubytování. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Nabízíme možnost koupání v bazénu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinná chalupa Beskýdek I

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. U nás můžete využít i kuchyň. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Buchtovna

Naše firma dává také možnost ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Disponujeme wifi připojením. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Vršovanka

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Můžete si vybrat ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRV, s.r.o.

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Nabízíme čisté ubytování. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Adamem

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Svým hostům nabízíme také využití kuřáckých prostor. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Markéta Jílková

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Při letní dovolené u nás můžete využívat i gril. Neváhejte využít i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka Vilík

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Poskytujeme ubytování pro účastníky sportovních soustředění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku