Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa u Jezerního potoka

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. K dispozici je vám i společenská místnost. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Troll

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Jistě oceníte i možnost stravování. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V našem ubytovacím objektu je vám k dispozici také skvělá infrasauna. Při vašem pobytu můžete využít stravování formou polopenze. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Štvanice

Naše firma dává také možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zach

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Pro své hosty máme připraveno parkování hned u objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Dbáme na dobré vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček pod Razulou

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Rubeš

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Neváhejte využít náš společenský sál pro posezení s přáteli. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatko Hála

Zařídíme pro Vás ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod hradem Valdštejn

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naše ubytování disponuje také lednicí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici je vám připravené ohniště. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Nás

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bajama

Využijte našeho pohodlného ubytování. K dispozici Vám je náš gril. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku