Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Štvanice

Naše firma dává také možnost ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Zach

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Pro své hosty máme připraveno parkování hned u objektu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Využijte naší výhodné nabídky ubytování s parkováním. Dbáme na dobré vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček pod Razulou

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Rubeš

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Neváhejte využít náš společenský sál pro posezení s přáteli. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Díky vkusně zařízené chatě a kvalitě ubytovacích služeb si nás hosté velmi oblíbili..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatko Hála

Zařídíme pro Vás ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod hradem Valdštejn

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naše ubytování disponuje také lednicí. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. K dispozici je vám připravené ohniště. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U Nás

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme pohodlné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Bajama

Využijte našeho pohodlného ubytování. K dispozici Vám je náš gril. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Böhm

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Štědrákova Lhota

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Našim klientům nabízíme také využití lednice. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku