Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sagasserovy boudy U Dvou vleků

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. K dispozici je vám i společenská místnost. Naši ubytovaní hosté si u nás mohou dopřát výběr chutných jídel. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Zajistíme Vám ubytování v chatkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Relax

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Kdykoli můžete používat i naši mikrovlnnou troubu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bobrova Roubenka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén. Využít u nás můžete posezení u krbu. Připravte si jídlo na našem grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Emilka

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Černý Důl

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Nabízíme připojení k wifi síti. Naše kuchyň je plně vybavena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Jesen

Naše společnost nabízí ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Naše nabízené ubytování disponuje vanou. Součástí našeho ubytování je i bazén. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Unigeo

Využijte našeho pohodlného ubytování. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Chata Rampušák

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Užijte si večerní chvilky u grilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Orlice

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Využívat můžete i naši lednici. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Černý Důl

Ubytujte se právě u nás. Nabízíme chalupy k ubytování. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Součástí pokojů je sociální zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. K dispozici Vám je společná kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku