Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská bouda Šubišák

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Našim hostům nabízíme společenskou místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Renerovka

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Nabízíme ubytování v komfortních apartmánech. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Věra Kubová

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zahrajte si u nás také oblíbený kulečník. Dospělí i děti u nás velmi rádi hrají minigolf. Součástí našich komplexních služeb je i možnost zahrát si golf. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Přijďte si večer posedět k ohništi. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jesanka

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka u Náchoda

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Neváhejte se ubytovat v některé z našich chat. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Vávrová

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Pomůžeme vám vybrat vhodnou chatu pro vaši rodinnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Viki

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Máme u nás k dispozici také krb. Za jakéhokoli počasí je vám k dispozici naše pergola. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. K dispozici Vám je společná kuchyň. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošova chata

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v naší chatě. Využijte i prostory společné kuchyně. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata JMP

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě. Naše kuchyň je plně vybavena. Naši hosté u nás můžou posedět u krbu. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V pokojích máme také možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Mísečky

Zařídíme pro Vás ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Máme u nás k dispozici také krb. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku