Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chalupa u Horníků

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Nekuřácké prostředí našeho ubytování je samozřejmostí. Rádi vám poskytneme také naše prostory vyhrazené kuřákům. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Maciga

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Pam

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIKULÁŠKA, s.r.o.

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Smrku

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura HostTravel

Naše firma se specializuje na ubytování. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Bucharka

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Můžete si u nás vybrat z několika druhů jídel. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. Využijte i prostory společné kuchyně. Užít krásnou dovolenou si můžete také v chatách z naší nabídky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Matfyz

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Sklené

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Naše kuchyň je plně vybavena. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Hostům nabízíme také možnost příjemného posezení pod pergolou. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa42

Naše firma zajišťuje ubytování. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Vynikající jídla z naší kuchyně vás jistě zlákají k ochutnání. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku