Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horské chaty a chalupy

Sháníte odborníka zaměřeného na oblast Horské chaty a chalupy? Sestavili jsme a nadále průběžně aktualizujeme seznam institucí a firem, které se touto problematikou zabývají.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Svoboda

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Abertamská chata

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Vohradská

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Využijte krásné výlety do okolí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U rybníka

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V rámci našich komplexních služeb je vám k dispozici i infrasauna. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Svinec

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. K dispozici je vám i společenská místnost. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHATA SPORT - SKI

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. S nabídkou našich specialit budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Karolinka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Akron

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Při ubytování u nás můžete využít i možnosti stravování. Na návštěvu našeho baru hned tak nezapomenete. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku